Współpraca i Zarządzanie

Kompleksowe zarządzanie rozwojem produktu od wczesnego planowania poprzez rozwój i ostateczne wydanie.

Kontakt

 • Zarządzanie

  Aby sprostać rosnącym wymaganiom w zakresie wyższej jakości, niższych kosztów i krótszych cykli produktowych, 3DEXPERIENCE WORKS zapewnia sprawdzoną międzybranżową podstawę dla każdej potrzeby związanej z zarządzaniem rozwojem produktu.

  Narzędzia do współpracy i zarządzania zapewniają wydajne i niezawodne procesy angażujące właściwe osoby we właściwym czasie, niezależnie od tego, czy są one częścią Twojej firmy, czy też są dostawcami lub klientami.

  Prace projektowe z ulubionego programu CAD są płynnie zintegrowane, a realizacja projektów o skomplikowanych zależnościach w wielu zespołach nigdy nie była łatwiejsza. Wszystko to jest osiągane na jednej platformie, gdzie wszystkie funkcje działają na tych samych danych bez barier i tłumaczeń.

Najważniejsze funkcje

 • Dostęp do danych

  Poprawa produktywności dzięki bardziej wydajnym sposobom wyszukiwania, badania i ponownego wykorzystywania własności intelektualnej, co znacznie skraca czas projektowania

 • Współpraca

  Bardziej efektywna współpraca, pomagająca wspierać innowacje, które skutkują lepszymi produktami i wyższą sprzedażą

 • Elastyczność

  Zmniejszenie złożoności, poprawa elastyczności biznesowej poprzez uczynienie platformy 3DEXPERIENCE punktem kompleksowej obsługi do zarządzania danymi CAD i innymi.

 • Walidacja

  Wirtualna walidacja produktów, zmniejszenie kosztów fizycznych prototypów i skrócenie czasu wprowadzania produktów na rynek.

 • Integralność

  Zachowanie obecnego systemu CAD, ochrona inwestycji przy jednoczesnym wykorzystaniu możliwości platformy 3DEXPERIENCE do połączenia przedsiębiorstwa.

Galeria

Jesteśmy dla Ciebie!

Nie znalazłeś ważnych dla Ciebie informacji lub potrzebujesz czegoś więcej? Skontaktuj się z nami.