myCADtools

Ponad 50 narzędzi do SOLIDWORKS, które rewolucjonizują codzienną pracę. Nikt nie lubi przez cały dzień pozycjonować części, drukować planów i regularnie wykonywać innych nudnych, powtarzalnych zadań.  Zapomnij o nich i skup się na najważniejszych wyzwaniach!

Zapytaj o ofertę

 • Dodatek myCADtools jest od wielu lat ceniony i wykorzystywany przez tysiące firm w Europie. Dzięki rozszerzeniu naszej działalności, zestaw narzędzi myCADtools jest teraz dostępny również dla użytkowników w Polsce.

  Dzięki działaniu w interfejsie użytkownika SOLIDWORKS, do którego jesteś przyzwyczajony, myCADtools jest łatwy w konfiguracji i wdrożeniu. Zawarty w nim pakiet narzędzi zarówno uzupełnia, jak i usprawnia bieżący przepływ pracy. Wykorzystując myCADtools, skrócisz czas tracony na zarządzanie danymi na rzecz projektowania i innowacji. 

Sprawdzony produkt

Dodatek myCADtools uzyskał Złoty Certyfikat Produktu od Dassault Systèmes. W ramach testów prowadzonych przez ekspertów SOLIDWORKS przeszedł wieloetapowy proces badający szereg kryteriów: UX, kompatybilność, integracja czy wartość dla użytkownika. 

Ponadto rozwój produktu jest oparty o potrzeby i wymagania użytkowników. Mowa o kilku tysiącach klientów, których doświadczenia mają wkład w funkcjonalność narzędzi. Nasz zespół badawczo-rozwojowy wykorzystuje ich opinie, aby zapewnić ewolucję narzędzi zgodnie z realnymi potrzebami biznesowymi. 

 

Dlaczego warto wypróbować myCADtools?

 • Ikona szybkiej adaptacji do pracy na platformie 3DEXPERIENCE

  Kompatybilność

  Narzędzia świetnie współpracują z najnowszą, jak i starszymi wersjami SOLIDWORKS, aż do 2018 roku. Dodatek jest kompatybilny z platformą 3DEXPERIENCE.

 • Ikona bezpieczeństwa danych na platformie 3DEXPRIENCE

  Unikniesz błędów

  Automatyzacja powtarzalnych zadań i standaryzacja danych pozwoli Ci zminimalizować ryzyko wystąpienia błędów.

 • Ikona dostępności zadań na platformie 3DEXPERIENCE

  Łatwy w instalacji

  Dostarczymy Ci plik instalacyjny, który wykona całą procedurę. Wystarczy kilka kliknięć.

 • Ikona skalowalności 3DEXPERIENCE

  Szybko się zwróci

  Czas to pieniądz, a myCADtools zaoszczędzi masę godzin pracy, które projektanci poświęciliby na powtarzalne zadania. Zainwestowane pieniądze odzyskasz nawet w tydzień.

Dowiedz się więcej o myCADtools

Dodatek oferuje ogrom narzędzi, które obejmują każdą część procesu projektowania, od projektowania 3D, przez rysunki, zarządzanie projektami, produkcję, administrację, a nawet dostosowywanie interfejsu użytkownika SOLIDWORKS. Kluczowe narzędzie oraz ich funkcjonalności sprawdzisz tutaj.

Chcę wiedzieć więcej!

Jesteśmy dla Ciebie!

Nie znalazłeś ważnych dla Ciebie informacji lub potrzebujesz czegoś więcej? Skontaktuj się z nami.