Pracuj w Visiativ

Visiativ jest zaangażowanym i integracyjnym pracodawcą. Uważamy, że naszym obowiązkiem jest zapewnienie, aby każdy pracownik z przyjemnością przychodził do pracy, czuł się bezpiecznie i był zadowolony. Każdy ma możliwość rozwijania swoich talentów i potencjału oraz jest zachęcany do wcielania w życie pomysłów, w które wierzy.

Oferty pracy

O nas

Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie innowacji poprzez szereg produktów i usług związanych z technologią i adaptacją cyfrową. Wdrażamy rozwiązania klasy CAD, PLM, a także integrujemy systemy, aby przepływ informacji opierał się o spójną bazę danych.

Nasze rozwiązania cyfrowe umożliwiają pracownikom tworzenie, przekształcanie, współpracę i udostępnianie, niezależnie od tego, czy pracują na miejscu, czy zdalnie.

Podstawowe filary, które definiują nasze doświadczenia zawodowe

 • Originall – nasze DNA

  Współpraca jest podstawą naszego DNA od 35 lat.

  Wspólna praca napędza nas do dążenia do wspólnego celu: wspierania transformacji firmy i sprostania wyzwaniom jutra.

  Zachęcamy wszystkich, aby wierzyli w swoje pomysły, wcielali je w życie, angażowali się i sprawiali, że ich głos będzie słyszalny.

 • Equall – aby odnieść sukces

  Przekonani o bogactwie, jakie różnorodność wnosi do biznesu, Visiativ codziennie pracuje nad budowaniem bardziej otwartej i tolerancyjnej firmy, w której każdy może rozkwitać i rozwijać się zawodowo, przyczyniając się do zrównoważonego rozwoju firmy.

  Równość, różnorodność i integracja są zatem podstawą wartości Visiativ, wartości, które staramy się podtrzymywać każdego dnia ze wszystkimi naszymi pracownikami.

 • Inspirationall – wywierać wpływ

  Jesteśmy przekonani, że zaangażowanie jest niezbędne dla dobrego samopoczucia i zaangażowania pracowników.

  Dlatego kładziemy duży nacisk na równowagę między życiem zawodowym a prywatnym, np. pracę z domu, dodatkowy dzień urlopu na dowolne działania, aby każdy mógł rozwijać się w inspirującym środowisku.

 • Potentiall – aby celować wyżej

  W Visiativ angażujemy się w rozwijanie potencjału naszych pracowników, wspierając ich indywidualnie na każdym etapie ich rozwoju w firmie.

  Od procesu aplikacyjnego po zdobywanie nowych umiejętności, dysponujemy innowacyjnymi, elastycznymi i spersonalizowanymi zasobami i programami, które pomagają im rozwijać swój potencjał i szkolić się pod kątem wyzwań związanych z przyszłymi miejscami pracy.

Czy chcesz dołączyć do Visiativ?

Jesteśmy dla Ciebie!

Nie znalazłeś ważnych dla Ciebie informacji lub potrzebujesz czegoś więcej? Skontaktuj się z nami.