Wsparcie techniczne dla SOLIDWORKS

Zadzwoń do nas pod numer +48 12 200 58 89, aby uzyskać wsparcie SOLIDWORKS. Linie są czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.

Alternatywnie, prosimy o rozpoczęcie zgłoszenia do pomocy technicznej lub wstępnie zaaranżowanej sesji zdalnej poniżej.

Nasza obietnica wsparcia

 • Wsparcie techniczne

  Użytkownicy na całym świecie są corocznie ankietowani, a SOLIDWORKS 5 razy przyznał nam tytuł „Najlepszego zespołu obsługi klienta w Europie Północnej”. Zapewniamy, że z nami jesteś w dobrych rękach.

 • Bezpośrednia linia

  Dzwoniąc pod numer +48 12 200 58 89, połączysz się bezpośrednio z inżynierem technicznym, wykwalifikowanym w SOLIDWORKS i gotowym pomóc w pokonaniu wyzwania.

 • Aktualizacje

  Roczna subskrypcja pomocy technicznej uprawnia do korzystania z najnowszej wersji SOLIDWORKS przez cały czas. Bycie na bieżąco oznacza produktywność.

 • Konsultacje

  Nasi inżynierowie wsparcia technicznego mogą pomóc w przejściu z innych systemów CAD 2D i 3D, a także mogą pomóc, jeśli jesteś nowy w projektowaniu 3D. Mogą również zasugerować odpowiednie kursy szkoleniowe, aby pomóc w podnoszeniu kwalifikacji.

 • Sprzęt

  Naprawdę ważne jest, aby uzyskać właściwą poradę, ponieważ wybór komputera ma kluczowe znaczenie dla sukcesu w SOLIDWORKS. Możemy polecić odpowiedni sprzęt dla Twoich wymagań.

 • Wdrożenie

  Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie, a jego wiedza gwarantuje prawidłowe wdrożenie. Upewnią się, że Twoje potrzeby w zakresie projektowania i zarządzania danymi zostaną spełnione z szybkim zwrotem z inwestycji.

Jesteśmy dla Ciebie!

Nie znalazłeś ważnych dla Ciebie informacji lub potrzebujesz czegoś więcej? Skontaktuj się z nami.