Pobierz SOLIDWORKS

Pobierz SOLIDWORKS wypełniając poniższy formularz. Otrzymasz dostęp do wybranej wersji. 

Jeżeli nie posiadasz licencji, to umożliwimy Ci przetestowanie SOLIDWORKS w wersji demo. Korzystaj ze wszystkich funkcji oprogramowania w wersji Premium, nawet do 30 dni!

Pobierz SOLIDWORKS

Tło tęczowe fale - branding Visiativ
Pobieranie SOLIDWORKS - download SOLIDWORKS free
Projekt urządzenia wykonany w SOLIDWORKS

Wyższa jakość pracy dzięki SOLIDWORKS

SOLIDWORKS CAD 3D to kompleksowy pakiet narzędzi do projektowania, symulacji, kalkulacji kosztów, analizy możliwości produkcji, CAM, projektowania zrównoważonych produktów oraz zarządzania danymi produktowymi (PDM).

Dzięki swojej wydajności i intuicyjnej obsłudze, SOLIDWORKS CAD 3D umożliwia projektantom i inżynierom na zwiększenie produktywności, skrócenie czasu projektowania oraz redukcję kosztów produkcji, przy jednoczesnym podniesieniu jakości i niezawodności produktów. Wszystkie produkty SOLIDWORKS są zintegrowane w jednym interfejsie, co usprawnia pracę i ułatwia wielopoziomową analizę projektu. Opcja download SOLIDWORKS free pozwoli Ci rozpocząć pracę nad projektem już za chwilę.

Pobierz SOLIDWORKS

Najpopularniejsze oprogramowanie do projektowania CAD 3D

Stań się częścią społeczności liczącej sobie ponad 7 milionów użytkowników na całym Świecie. SOLIDWORKS jest wykorzystywany w 110 krajach, napędzając rozwój 400 000 firm. Jest także chętnie wykorzystywany przez startupy, laboratoria i instytucje naukowe. Teraz i Ty możesz przetestować te oprogramowanie za darmo i bez żadnych zobowiązań. 

Jak pobrać SOLIDWORKS?

Wypełnij formularz i pobierz SOLIDWORKS za darmo

"*" oznacza pola wymagane

Dane osobowe:*
Administratorem danych osobowych jest Visiativ Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie. Twoje dane osobowe będą wykorzystane do kontaktu w celu udzielenia odpowiedzi na Pana / Pani zapytanie. Dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności. Jeżeli wyraża Pan / Pani zgodę na otrzymywanie informacji o aktualnościach, promocjach czy chęci otrzymywania newslettera, prosimy o zaznaczenie poniższej zgody. Zgoda może zostać wycofana w dowolnej chwili pisząc na adres: office.poland@visiativ.com.

Dostępne programy:

  • SOLIDWORKS 3D CAD
  • SOLIDWORKS SIMULATION
  • SOLIDWORKS FLOW SIMULATION
  • SOLIDWORKS PLASTICS
  • SOLIDWORKS COMPOSER
  • SOLIDWORKS ELECTRICAL
  • SOLIDWORKS VISUALIZE
  • SOLIDWORKS INSPECTION
  • SOLIDWORKS MBD

Możesz wybrać, co Cię interesuje – do pobrania dostępne są najnowsza oraz starsze wersje.

Tło tęczowe fale - branding Visiativ

Jesteśmy dla Ciebie!

Nie znalazłeś ważnych dla Ciebie informacji lub potrzebujesz czegoś więcej? Skontaktuj się z nami.