Sprawdź aktualne promocje

Zawsze chcemy dostarczyć Ci najlepszą ofertę. Poniżej znajdziesz aktualne promocje, jak i inne okazje na zakup oprogramowania SOLIDWORKS oraz Visiativ. Potrzebujesz wsparcia w wyborze korzystnej oferty? Skontaktuj się z nami!

Kontakt

Wymień starą licencję SOLIDWORKS na nową!

Nadszedł najlepszy moment na wymianę Twoich starych licencji wieczystych SOLIDWORKS.

To doskonała oferta dla Ciebie, jeśli:

  • posiadasz nieaktualne oprogramowanie,
  • koszt aktualizacji aktualnej licencji jest zbyt wysoki.

Uzyskasz dostęp do aktualnego oprogramowania, w dowolnie wybranej przez Ciebie wersji: Standard, Professional lub Premium. Wymiana gwarantuje Ci stały poziom rabatu przez 3 lata!

Chcę skorzystać!

Odzyskaj nawet 70% ceny SOLIDWORKSa dzięki bezzwrotnym dotacjom!

Jeśli prowadzisz działalność lub projekty na terenie przygranicznych gmin województwa podkarpackiego, to możesz skorzystać z funduszy przeznaczonych na rozwój Twojej firmy.

Działanie 01.03 Wsparcie rozwoju i konkurencyjności MŚP oferuje bezzwrotne dotacje dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z przygranicznych gmin województwa podkarpackiego. Pula wynosi ponad 50 mln zł, a wsparcie obejmuje roboty budowlane, zakup maszyn, linii technologicznych oraz oprogramowania, np. SOLIDWORKS, myCADtools czy myPDMtools.

Dotacja pokrywa do 70% kosztów netto inwestycji, maksymalnie 3 mln zł. Wnioski można składać od 01.09.2024 do 30.09.2024.

Dowiedz się więcej

Otrzymaj dodatek myCADtools nawet za darmo!

Standaryzacja właściwości, tworzenie list materiałowych, masowy eksport dokumentów SOLIDWORKS – to jedne z licznych przykładów operacji, które zrealizujesz za pomocą kilku kliknięć.

Dzięki dodatkowi myCADtools możesz zapomnieć o powtarzalnych czynnościach i skupić się na tym, co wartościowe. Teraz ten pakiet narzędzi możesz otrzymać nawet za darmo.

Sprawdź

Jesteśmy dla Ciebie!

Nie znalazłeś ważnych dla Ciebie informacji lub potrzebujesz czegoś więcej? Skontaktuj się z nami.