DraftSight 2D CAD

Twórz, edytuj, przeglądaj i oznaczaj dowolne pliki 2D i 3D DWG za pomocą DraftSight. Profesjonalne rozwiązanie do kreślenia 2D i projektowania 3D.

Zapytaj o ofertę

 • Potężne narzędzie w niskiej cenie

  Bez wysiłku przechodź od kreślenia 2D do modelowania 3D i z powrotem, w celu optymalizacji i osiągania najlepszych rezultatów w realizacji projektów.

  DraftSight zapewnia płynną integrację z innymi rozwiązaniami Dassault Systèmes i SOLIDWORKS, w tym SOLIDWORKS PDM.  Dzięki temu możesz łatwo zarządzać projektami w plikach DWG, od pomysłu do ostatecznego rezultatu.

  DraftSight zapewnia możliwości AutoCAD przy znacznie niższych kosztach!

Zapytaj o ofertę

Zalety oprogramowania DraftSight

 • Ogromne możliwości

  Rozbudowany zestaw narzędzi do projektowania i kreślenia 2D, umożliwiających edycję, projektowanie i automatyzację. Oferuje szeroki zakres funkcji w dobrej cenie.

 • Łatwy w obsłudze

  Rozwiązanie oparte jest o znajomy i intuicyjny interfejs użytkownika.

 • Integracja

  DraftSight może być łatwo połączony z oprogramowaniem SOLIDROWKS. Oznacza to bezproblemowe zarządzanie wspólnymi plikami DWG.

Wygodne zarządzanie danymi w DraftSight

Pracując w DraftSight, zachowasz kontrolę nad danymi projektowymi dzięki rozwiązaniu Product Data Management (PDM). Podczas pracy z wieloma działami i współpracownikami można łatwo wymieniać dane, zachowując przy tym ich bezpieczeństwo. Dokładne zarządzaniu plikami CAD i wersjami pozwoli uniknąć Ci uniknięcia kosztownych nieporozumień. To znacznie ułatwia współpracę.

Narzędziem pozwalającym DraftSight zapewnić tę funkcję jest Collaborative Designer. Rozwiązanie chmurowe do zarządzania danymi na platformie 3DEXPERIENCE®.

Jesteśmy dla Ciebie!

Nie znalazłeś ważnych dla Ciebie informacji lub potrzebujesz czegoś więcej? Skontaktuj się z nami.