Visiativ Poland

Visiativ Poland jest częścią międzynarodowej grupy Visiativ i świadczy polskim firmom technologiczne wsparcie i doradztwo w szerokim zakresie, jakim jest oprogramowanie CAD i elektroniczne zarządzanie dokumentacją.

Kontakt

Cyfryzacja przemysłu jest naszą misją

Eksperci Visiativ

Visiativ Poland powstało dzięki ekspertom znającym od lat specyfikę i potrzeby polskiego klienta. Mówimy wspólnym językiem. Naszą specjalizacją jest oprogramowanie CAD firmy Dassault Systèmes, czyli cała rodzina rozwiązań SOLIDWORKS, oraz platforma 3DEXPERIENCE, jak również autorskie rozwiązania myCADtools, myPLDtools, Visiativ PLM, PDM Gateway oraz Customer Service Portal.

Wdrażamy rozwiązania klasy CAD, PLM, a także integrujemy systemy, aby przepływ informacji opierał się o spójną bazę danych. Umożliwiamy działom przedsiębiorstw elastyczną współpracę w oparciu o bezpiecznie współdzielone zasoby. Sharing is growing!

 

 

Historia Visiativ

Transformacja cyfrowa ma już całkiem długą historię, a Visiativ jest jej częścią od 1987 roku. Nasze korzenie, tak jak Dassault Systèmes , są we Francji. Sukcesywnie otwieraliśmy oddziały w kolejnych krajach, by zapewnić najlepszy poziom usług międzynarodowym przedsiębiorstwom, dla których wzrost jest również priorytetem. Pracowaliśmy dotąd z ponad 25 tysiącami klientów z sektora małych średnich przedsiębiorstw. Od samego początku istnienia transformację cyfrową wprowadzaliśmy jako dźwignię w podnoszeniu wydajności firm.

Wyjątkowe efekty osiągamy dzięki długofalowej współpracy z naszymi klientami. Unikalność relacji biznesowych, które praktykujemy, streszcza nasze hasło: „Sharing is growing”.
Dostarczamy najwyższej jakości rozwiązania i usługi wspierające planowanie, wdrażanie nowych technologii i produktów, elektroniczne zarządzanie dokumentacją i monitorowania cyfryzacji. Nasza działalność opiera się na trzech mocnych filarach: Consult (doradztwo i wsparcie), Engage (rozwiązania i wdrożenia) oraz Connect (społeczności wymiany i dzielenia się).

W 2023 roku Visiativ osiągnął przychody w wysokości 277,2 mln euro. Jesteśmy częścią finansowego sukcesu naszych klientów. Zatrudniamy w sumie ponad 1500 pracowników w takich krajach jak nasza macierzysta Francja oraz Austria, Belgia, Brazylia, Kanada, Niemcy, Luksemburg, Maroko, Holandia, Polska, Wielka Brytania, U.A.E., USA czy Szwajcaria.

Jesteśmy dobrą inwestycją w szerokim rozumieniu tego słowa. Firma Visiativ (FR0004029478, ALVIV) jest notowana na giełdzie Euronext Growth w Paryżu. Nasze akcje kwalifikują się do programów oszczędnościowych PEA i PEA-PME. Stabilny wzrost w oparciu o progresywną cyfryzację stał się naszym znakiem rozpoznawczym.

W Polsce historia Visiativ Poland rozpoczęła się w 2024 roku, choć sięga dużo głębiej. Nasz najmłodszy oddział tworzy doświadczony zespół działający w obszarze transformacji cyfrowej od ponad 20 lat. Szybko zdobywamy zaufanie nowych klientów na polskim rynku, dzięki budzącej uznanie wiedzy i doświadczeniu we wdrażaniu oprogramowania CAD.

Nasze wartości

 • Współpraca

  Udana transformacja cyfrowa wymaga zaangażowania wielu osób. Zdajemy sobie sprawę, że praca zespołowa z kolegami i klientami, w której wszyscy uczestniczymy, łącząc doświadczenia i kompetencje, prowadzi do lepszych wyników dla wszystkich.

 • Zaufanie

  Współpracujemy z klientami, partnerami i sobą nawzajem w sposób otwarty, uczciwy i szczery. Pielęgnujemy nasze relacje biznesowe, dotrzymujemy obietnic i staramy się być zaufanym doradcą i mocnym wsparciem dla naszych klientów.

 • Innowacyjność

  Zawsze staramy się wprowadzać innowacje i ulepszenia – znajdując nowe i lepsze sposoby działania. Patrzymy w przyszłość, przewidując potrzeby klientów i stwarzając warunki dla odkrywania nowych rozwiązań.

 • Elastyczność

  Nie ma dwóch takich samych firm. Nasi klienci działają w dynamicznych środowiskach, a ich plany stale ewoluują. Dostosowujemy nasze usługi do każdego klienta, przyjmując zmiany i dostosowując się do wszystkiego, co przynoszą.

Praca w Visiativ Poland

Visiativ Poland jest zaangażowanym i integracyjnym pracodawcą. Uważamy, że naszym obowiązkiem jest zapewnienie, aby każdy pracownik z przyjemnością przychodził do pracy, czuł się bezpiecznie i był zadowolony. Każdy ma możliwość rozwijania swoich talentów i potencjału oraz jest zachęcany do wcielania w życie pomysłów, w które wierzy.

Dołącz do nas

Jesteśmy dla Ciebie!

Nie znalazłeś ważnych dla Ciebie informacji lub potrzebujesz czegoś więcej? Skontaktuj się z nami.