Wsparcie dla innowacji, wsparcie techniczne i konsultacje

Przyszłościowa strategia innowacji napędzająca wzrost. Visiativ pomaga uzyskać dostęp do wsparcia potrzebnego do opracowania innowacyjnych produktów, procesów i usług.

Kontakt

Zaufany partner dla ponad 25 000 firm na całym świecie

Nasz wysoko wykwalifikowany zespół inżynierów, naukowców i ekspertów branżowych jest tutaj, aby Ci pomóc.

Bez względu na to, czego potrzebujesz i bez względu na wielkość Twojej firmy, będziemy współpracować z Tobą, aby zapewnić Ci jak najlepsze wykorzystanie Twojej inwestycji.

Kim jesteśmy?

Misją założonej w 1987 roku firmy Visiativ jest uczynienie transformacji cyfrowej dźwignią w wydajności dla firm. Robimy to poprzez długoterminową współpracę z naszymi klientami. Nazywamy to naszą obietnicą: ” Sharing, is growing”. Wspieramy naszych klientów, dostarczając rozwiązania i usługi do planowania, wdrażania, zarządzania i monitorowania transformacji z unikalnym i innowacyjnym podejściem poprzez trzy filary: Consult (doradztwo i wsparcie), Engage (rozwiązania i wdrożenia) oraz Connect (społeczności wymiany i dzielenia się). Dzięki ponad 35-letniemu doświadczeniu w pracy z ponad 25 000 klientów z sektora małych i średnich przedsiębiorstw.

Visiativ osiągnął przychody w wysokości 277,2 mln euro w 2023 roku. Visiativ jest obecny zarówno we Francji, jak i za granicą (Austria, Belgia, Brazylia, Kanada, Niemcy, Luksemburg, Maroko, Holandia, Polska, Wielka Brytania, U.A.E., USA i Szwajcaria) i zatrudnia ponad 1500 pracowników.

Jesteśmy dla Ciebie!

Nie znalazłeś ważnych dla Ciebie informacji lub potrzebujesz czegoś więcej? Skontaktuj się z nami.