3DEXPERIENCE Works dla Startup’ów

Spełnij swoje marzenia projektowe dzięki wsparciu zespołu Visiativ Solutions. Zarejestruj się już dziś i uzyskaj 12-miesięczny BEZPŁATNY dostęp do 3DEXPERIENCE Works, SOLIDWORKS 3D CAD, renderowania, wirtualnego testowania i nie tylko dzięki tej niesamowitej ofercie!

 • Założenie firmy od podstaw może być trudne. Trzeba wymyślić i opracować produkt, a następnie przetestować go i przygotować do produkcji. Następnie trzeba uruchomić działalność i wprowadzić markę na rynek, a wszystko to przy jednoczesnym zarządzaniu ograniczeniami finansowymi i przepływami pieniężnymi. To może się szybko skomplikować, ale nie musi tak być!

  Oferujemy kwalifikującym się firmom na wczesnym etapie rozwoju dostęp do kompleksowego oprogramowania 3DEXPERIENCE Works i SOLIDWORKS, szkoleń i zasobów marketingowych. Chcemy pomóc w przekształceniu innowacyjnych koncepcji w namacalne produkty, a ostatecznie w dobrze prosperujący biznes.

  Kliknij tutaj, aby złożyć wniosek online w ramach inicjatywy 3DEXPERIENCE dla start-upów.

Czego się spodziewać?

 • Społeczność i rozwój

  Zaangażuj się i bądź na bieżąco z innymi użytkownikami na całym świecie dzięki bezpłatnemu 12-miesięcznemu dostępowi do MySolidWorks.com. Ta internetowa społeczność oferuje bezpłatne szkolenia, odpowiedzi ekspertów na zapytania, ekskluzywne materiały wideo i webinaria prowadzone przez zespół 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS.

 • Oprogramowanie

  Zatwierdzeni użytkownicy mają możliwość otrzymania do pięciu bezpłatnych licencji na każdy produkt z szerokiej gamy oprogramowania 3DEXPERIENCE Works i SOLIDWORKS. Ten kompleksowy pakiet obejmuje każdy etap projektowania, w tym wstępny projekt, kosztorysowanie, testowanie, weryfikację koncepcji, bezpośredni druk 3D / produkcję, tworzenie materiałów marketingowych i nie tylko.

 • Co-marketing

  Zaangażuj się w różnorodne możliwości wspólnego marketingu, które pozwolą Ci zaprezentować swój produkt globalnej społeczności studentów, nauczycieli, projektantów i inżynierów. Uzyskaj ekspozycję za pośrednictwem różnych kanałów, w tym wyróżnionych miejsc w postach na blogu, seminariach internetowych, studiach przypadków i filmach, takich jak ten powyżej. Możesz nawet zostać zaproszony do przemawiania na wydarzeniach użytkowników SOLIDWORKS, a nawet do udziału w corocznej konferencji!

Zrób quiz, aby sprawdzić czy się kwalifikujesz

Start
 • Złóż swoją aplikacje już dziś!

  Aby rozpocząć proces, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy online dla 3DEXPERIENCE Works for Start-ups, podając jak najwięcej informacji o swojej firmie i konkretnych potrzebach.

  Po akceptacji, zespół Visiativ skontaktuje się z Tobą w celu określenia najbardziej odpowiedniego oprogramowania 3DEXPERIENCE Works i SOLIDWORKS dla rozwoju Twojej marki, produktu i biznesu.

  Następnie zespół 3DEXPERIENCE Works for Start-ups będzie współpracował z Tobą w celu zawarcia umowy z przedsiębiorcą dostosowanej do Twoich celów i wymagań. Po dokładnym przejrzeniu i podpisaniu umowy przez obie strony, wyznaczony przez Ciebie opiekun klienta Visiativ skontaktuje się z Tobą, aby ułatwić dostawę i instalację oprogramowania.

  Nie możemy się doczekać, aż do nas dołączysz!

Wypełnij formularz zgłoszeniowy, aby rozpocząć!

Jesteśmy dla Ciebie!

Nie znalazłeś ważnych dla Ciebie informacji lub potrzebujesz czegoś więcej? Skontaktuj się z nami.