Produkty Konsumenckie

Dowiedz się, w jaki sposób SOLIDWORKS pomógł projektantom produktów konsumenckich pracować szybciej, mądrzej i wyprzedzać konkurencję.

Zapytaj o ofertę

People Sat On Sofa Using Electronics
 • Wyzwania

  Szkicowanie na papierze było i nadal jest wszechobecnym medium do rejestrowania wstępnych pomysłów, które inni mogą zobaczyć. Jednak modyfikacja i komunikacja projektów może zająć dużo czasu. Co by było, gdyby oprogramowanie mogło pomóc w tym procesie, uwalniając czas na inne zadania.

 • Rozwiązania

  SOLIDWORKS pomaga wypełnić lukę między projektantami produktów a innymi dyscyplinami, eliminując nieefektywność różnych systemów projektowania i rewolucjonizując proces projektowania. Wraz z szerokim wsparciem oferowanym w ramach pakietu dla klientów Visiativ, SOLIDWORKS zwiększa sprzedaż, poprawia jakość produktów i projektowanie oraz obniża koszty produkcji – niezależnie od wielkości firmy.

Dlaczego warto wybrać SOLIDWORKS?

 • Łatwy w użyciu

  Większość etapu szkicowania można wykonać w SOLIDWORKS – wprowadzanie zmian w SOLIDWORKS jest równie łatwe, jak na papierze.

 • Komunikacja

  Oprogramowanie SOLIDWORKS umożliwia otwarcie zeskanowanego szkicu lub pliku obrazu na płaszczyźnie szkicu 2D i wyświetlenie go wraz z inną geometrią 2D i 3D.

 • Scan to 3D

  Skanuj powierzchnie utworzone w modelarni, które są niezwykle trudne do modelowania w CAD. Z łatwością twórz i modyfikuj złożone powierzchnie.

 • Wydajne projektowanie

  Ponieważ musisz zrozumieć, jak wytrzymałe są Twoje produkty, zanim podejmiesz decyzję o ich produkcji. Nie należy ich nadmiernie projektować i wprowadzać dodatkowych zabezpieczeń tam, gdzie nie jest to konieczne. Będzie to kosztować więcej niż potrzeba.

 • Poprawność

  Przy niższych marżach nie ma miejsca na błędy. Unikaj ryzyka i kosztów błędów lub przeróbek na miejscu, testując produkty jednocześnie podczas projektowania.

 • Wizualizacje

  Twórz niesamowite, realistyczne rendery produktów za pomocą SOLIDWORKS Visualize. Co najlepsze, każdy w zespole może z niego korzystać, niezależnie od doświadczenia w projektowaniu!

Ponad 25 000 klientów na całym świecie, w tym:

Jesteśmy dla Ciebie!

Nie znalazłeś ważnych dla Ciebie informacji lub potrzebujesz czegoś więcej? Skontaktuj się z nami.