Maszyny Przemysłowe

Dowiedz się, w jaki sposób SOLIDWORKS pomógł producentom maszyn przemysłowych projektować szybciej, mądrzej i wyprzedzać konkurencję.

Zapytaj o ofertę

Man Operating Large Scale Industrial Machinery
 • Wyzwanie

  Czas to pieniądz, więc musisz mieć pewność, że Twoje procesy przebiegają tak wydajnie, jak to tylko możliwe. Twoje projekty muszą być poprawne za pierwszym razem i musisz skrócić czas wprowadzania produktów na rynek. Przede wszystkim musisz mieć pewność, że Twoje świetne pomysły projektowe przekładają się na produkt końcowy.

 • Wyzwanie

  Visiativ współpracuje z wieloma odnoszącymi sukcesy firmami z branży maszyn przemysłowych, które codziennie korzystają z oprogramowania SOLIDWORKS. Wraz z szerokim wsparciem oferowanym w ramach naszego pakietu dla klientów, SOLIDWORKS zwiększa sprzedaż, poprawia jakość produktów i projektowanie oraz obniża koszty produkcji – niezależnie od wielkości firmy.

Dlaczego warto wybrać SOLIDWORKS?

 • Szybka praca

  SOLIDWORKS jest bardzo łatwy w użyciu w kreatywnym środowisku – można szybko przejść od pomysłu do działającego produktu. Skutkuje to znacznie szybszym dostarczaniem innowacyjnych technologii.

 • Zaufanie

  Zaawansowana moc obliczeniowa i narzędzia analityczne umożliwiają rozwinięcie projektu do jego maksymalnego potencjału. SOLIDWORKS jest stabilny, dostępny i nigdy nie powstrzymuje Cię przed robieniem tego, co chcesz.

 • Symulacje

  SOLIDWORKS Simulation pomaga przewidzieć, co może się stać z komponentem, gdy zostanie poddany obciążeniom, takim jak podwyższona temperatura lub ciężar, umożliwiając bezproblemowe modyfikacje.

 • Kompleksowe projektowanie

  Projektowanie złożonej geometrii i dużych ilości danych w produkcie. Musisz mieć pewność, że Twoje oprogramowanie projektowe sprawdzi się podczas umieszczania wielu różnych elementów w jednym zespole.

 • Komunikacja

  Korzystaj z eDrawings, aby udostępniać swoje projekty osobom trzecim za pośrednictwem poczty elektronicznej. Najlepsze jest to, że nie potrzebują oni doświadczenia w projektowaniu ani instalacji SOLIDWORKS! Możesz również publikować interaktywne projekty na swojej stronie internetowej.

 • Szybkie wdrożenie

  Po pięciodniowym szkoleniu z naszym wielokrotnie nagradzanym zespołem technicznym będziesz gotowy do rozpoczęcia bardziej produktywnej pracy z SOLIDWORKS.

Ponad 25 000 klientów na całym świecie, w tym:

Jesteśmy dla Ciebie!

Nie znalazłeś ważnych dla Ciebie informacji lub potrzebujesz czegoś więcej? Skontaktuj się z nami.