Pobierz DraftSight

Pobierz DraftSight, uzupełniając formularz poniżej. Natychmiast otrzymasz dostęp do plików instalacyjnych wybranej wersji. Jeśli nie masz licencji, umożliwimy Ci przetestowania wersji demo DraftSight. Korzystaj z pełnych funkcji oprogramowania przez okres do 30 dni!

Pobierz DraftSight

Tło tęczowe fale - branding Visiativ

Mnogość funkcji w jednym programie

DraftSight to kompleksowe oprogramowanie CAD 2D i 3D, oferujące narzędzia zwiększające produktywność oraz API do tworzenia, edycji, przeglądania i udostępniania plików DWG. Znane z intuicyjnego interfejsu użytkownika, jest sprawdzonym rozwiązaniem do kreślenia 2D CAD i projektowania 3D, idealnym dla architektów, inżynierów, projektantów i pasjonatów.

Dostępne w pięciu wersjach: Standard, Professional, Premium, Enterprise i Enterprise Plus. Interfejs użytkownika posiada także polską wersję językową.

Zanurz się w świecie DraftSight i odkryj jego niezwykłe możliwości, zaawansowane funkcje, wszechstronne zastosowania oraz najnowsze innowacje. Sprawdź, dlaczego profesjonaliści na całym świecie wybierają właśnie to oprogramowanie.

Pobierz DraftSight

Oprogramowanie zintegrowane z SOLIDWORKS

DraftSight można łatwo zintegrować z SOLIDWORKS 3D CAD przez wspólny menedżer licencji sieciowej, co pozwala na dodawanie licencji do istniejącej puli. DraftSight Enterprise doskonale współpracuje z innymi usługami Dassault Systèmes i SOLIDWORKS, umożliwiając zarządzanie plikami DWG i współpracę, a także umożliwia pracę w chmurze dzięki platformie 3DEXPERIENCE.

Jak pobrać DraftSight?

Wypełnij formularz i pobierz DraftSight za darmo

"*" oznacza pola wymagane

Dane osobowe:*
Administratorem danych osobowych jest Visiativ Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie. Twoje dane osobowe będą wykorzystane do kontaktu w celu udzielenia odpowiedzi na Pana / Pani zapytanie. Dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności. Jeżeli wyraża Pan / Pani zgodę na otrzymywanie informacji o aktualnościach, promocjach czy chęci otrzymywania newslettera, prosimy o zaznaczenie poniższej zgody. Zgoda może zostać wycofana w dowolnej chwili pisząc na adres: office.poland@visiativ.com.

Podbierz za darmo wybraną wersję i poznaj wszystkie zalety DarftSight:

  • Znany i prosty interfejs użytkownika, w którym odnajdą się nawet początkujący.
  • Doskonałe narzędzie do projektowania 2D, doskonale zastępujące konkurencyjne rozwiązania.
  • Przygotowanie kompleksowej dokumentacji technicznej na podstawie projektów 2D.
  • Integracja z pozostałymi produktami Dassault Systèmes.
  • Zaawansowane narzędzia do projektowania w 3D dostępne w wersji Enterprise Plus.
Tło tęczowe fale - branding Visiativ

Jesteśmy dla Ciebie!

Nie znalazłeś ważnych dla Ciebie informacji lub potrzebujesz czegoś więcej? Skontaktuj się z nami.