Medycyna

Dowiedz się, w jaki sposób SOLIDWORKS pomógł naszym klientom projektować szybciej, mądrzej i wyprzedzać konkurencję.

Zapytaj o ofertę

Closeup of Medical Equipment
 • Wyzwanie

  Aby odnieść sukces w dzisiejszej branży medycznej, projektanci produktów muszą nie tylko tworzyć innowacyjne produkty, ale także poruszać się w coraz bardziej wymagającym środowisku regulacyjnym.

 • Rozwiązanie

  Współpracujemy z wieloma odnoszącymi sukcesy firmami z branży medycznej i które każdego dnia korzystają z oprogramowania SOLIDWORKS. W połączeniu z szerokim wsparciem oferowanym w ramach pakietu dla klientów Visiativ, SOLIDWORKS zwiększa sprzedaż, poprawia jakość i projektowanie produktów oraz obniża koszty produkcji – niezależnie od wielkości firmy.

Dlaczego warto wybrać SOLIDWORKS / 3DEXPERIENCE?

 • Spełnienie wymagań

  Zintegrowane oprogramowanie do prototypowania i kompleksowe funkcje zarządzania projektami ułatwiają utrzymanie plików historii projektu zgodnie z wymogami prawnymi.

 • Zwinne środowisko

  Przyspiesz walidację innowacyjnych koncepcji projektowych i zautomatyzuj dokumentację projektową, zapewniając elastyczność i sprawność, aby spełnić wymogi prawne.

 • Szybsze projektowanie

  Skrócenie cykli budowania i testowania poprzez szybką analizę wydajności wielu koncepcji projektowych w oprogramowaniu, a następnie wyodrębnienie wykonalnych koncepcji do dalszych testów, prób i rozwoju.

 • Inżyniera odwrotna

  ScanTo3D umożliwia projektantom medycznym przechwytywanie fizycznych modeli koncepcyjnych, istniejących części OEM lub obiektów anatomicznych i wykorzystywanie tych zeskanowanych renderingów do tworzenia modeli oprogramowania i odmian istniejących produktów.

 • Symulacje

  Dzięki SOLIDWORKS Simulation można określić naprężenie, odkształcenie, zdeformowany kształt i przemieszczenie komponentów podczas pracy. Pozwala to szybko i niedrogo identyfikować i rozwiązywać problemy.

 • Prosty w nauce

  Po pięciodniowym szkoleniu z naszym wielokrotnie nagradzanym zespołem technicznym będziesz gotowy do rozpoczęcia bardziej produktywnej pracy z SOLIDWORKS.

Ponad 25 000 klientów na całym świecie, w tym:

Jesteśmy dla Ciebie!

Nie znalazłeś ważnych dla Ciebie informacji lub potrzebujesz czegoś więcej? Skontaktuj się z nami.