Maszyny pakujące

Find out how SOLIDWORKS has helped Packaging Machinery designers work faster, smarter and stay ahead of the competition.

Zapytaj o ofertę

Bottles on a Factory Line
 • Wyzwanie

  W branży, która stoi w obliczu presji czasu, producenci maszyn pakujących i przeładunkowych muszą szybko i łatwo tworzyć maszyny na zamówienie. Czas to pieniądz, więc musisz mieć pewność, że Twoje procesy przebiegają tak wydajnie, jak to tylko możliwe. Projekty muszą być poprawne już za pierwszym razem, a czas wprowadzenia produktu na rynek i koszty rozwoju muszą zostać skrócone. Do tego dochodzą oczywiście standardy branżowe i rygorystyczne przepisy, które należy wziąć pod uwagę.

 • Rozwiązanie

  Visiativ współpracuje z wieloma odnoszącymi sukcesy firmami z branży maszyn pakujących i przeładunkowych, które codziennie korzystają z oprogramowania SOLIDWORKS. Wraz z szerokim wsparciem oferowanym w ramach pakietu dla klientów Visiativ, SOLIDWORKS zwiększa sprzedaż, poprawia jakość produktów i projektowanie oraz obniża koszty produkcji – niezależnie od wielkości firmy.

Dlaczego warto wybrać SOLIDWORKS / 3DEXPERIENCE?

 • Szybkie projektowanie

  Łatwe tworzenie wariantów wcześniejszych prac projektowych z istniejących rysunków 2D i modeli 3D.

 • Biblioteki

  Duża część zawartości typowej maszyny składa się z zakupionych komponentów. Biblioteka SOLIDWORKS Design Library eliminuje potrzebę projektowania szerokiej gamy powszechnie używanych części.

 • Mniej przeróbek

  Narzędzia walidacyjne SOLIDWORKS pozwalają zidentyfikować i naprawić problemy jeszcze przed zbudowaniem maszyny. Oszczędzaj pieniądze i czas, unikając kosztownych błędów.

 • Organizacja

  SOLIDWORKS może zapewnić łatwą komunikację do aplikacji klasy CAM i utworzyć zestawienie materiałów do montażu i testowania. SOLIDWORKS może wykorzystać model zespołu 3D do szybkiego tworzenia dokumentacji projektu.

 • Symulacje

  SOLIDWORKS Simulation umożliwia pełne testowanie projektów w rzeczywistych sytuacjach, aby upewnić się, że wytrzymają one zastosowanie, do którego są używane, unikając w ten sposób awarii w terenie.

 • Łatwa adaptacja

  Po pięciodniowym szkoleniu z naszym wielokrotnie nagradzanym zespołem technicznym, będziesz gotowy do rozpoczęcia bardziej produktywnej pracy z SOLIDWORKS.

Ponad 25 000 klientów na całym świecie, w tym:

Jesteśmy dla Ciebie!

Nie znalazłeś ważnych dla Ciebie informacji lub potrzebujesz czegoś więcej? Skontaktuj się z nami.