Projektowanie i Inżynieria

Przekształcaj innowacyjne pomysły w doskonałe produkty dzięki kompletnemu rozwiązaniu do opracowywania produktów na platformie 3DEXPERIENCE.

Kontakt

 • Projektowanie

  Wymyślaj, twórz, weryfikuj, zarządzaj, dziel się oraz rozwijaj swoje projekty używając narzędzi, skumulowanych w jednym miejscu jakim jest platforma 3DEXPERIENCE. Dzięki przystępnemu środowisku, które dostępne jest z każdego urządzenia, wszędzie gdzie tylko masz dostęp do Internetu możesz w intuicyjny sposób tworzyć koncepcyjne szkice, modelować organiczne bryły, wprowadzać komentarze do istniejących modeli, śledzić i kontrolować cykl życia Twojego produktu. W prosty sposób zarządzaj zadaniami oraz magazynuj dane w bezpiecznej przestrzeni chmurowej. Dziel się postępami prac z całym zespołem poprzez wykorzystywanie odpowiednio przygotowanych przestrzeni, gdzie to Ty zdecydujesz w jaki sposób będą one zorganizowane. Cały czas rozwijana baza narzędzi inżynierskich pozwoli Ci na optymalne, sprawne i kompleksowe prowadzenie innowacyjnych projektów. Od samego początku czyli stworzenia pomysłu w Twojej wyobraźni, poprzez szereg zmian, aż po końcowy, dojrzały i porządnie udokumentowany produkt.  

Najważniejsze funkcje

 • Kontrola

  Kontrolowanie rewizji, stanu dojrzałości projektów komentowanie oraz wprowadzanie poprawek przez każdego kto ma dostęp do Internetu. 

 • Kooperacja

  Rozwiązanie pozwala na dokładne zdefiniowanie zespołów projektowych, gdzie ich członkowie w prosty sposób mogą dzielić się postępami w projekcie. 

 • Wygoda

  Dostęp do modelowania subdivision oraz prostego modelowania parametrycznego prosto z przeglądarki internetowej. 

 • Kompleksowe rozwiązanie

  Wszystkie narzędzia dostępne w jednym miejscu pozwalają na kompleksowe podejście do problemu. Od pomysłu, aż po zaawansowany projekt. 

Galeria

Jesteśmy dla Ciebie!

Nie znalazłeś ważnych dla Ciebie informacji lub potrzebujesz czegoś więcej? Skontaktuj się z nami.