Walidacja produktu

Wspieranie innowacji, walidacja produktu, poprawa wydajności, niezawodności i bezpieczeństwa produktów dzięki szybkim i dokładnym rozwiązaniom symulacyjnym.

Kontakt

 • Walidacja

  SIMULIA oferuje zintegrowany zestaw narzędzi symulacyjnych, które przyspieszają proces oceny i poprawy wydajności, niezawodności i bezpieczeństwa produktu przed podjęciem kosztownych i czasochłonnych prototypów fizycznych. Dzięki wiodącym na rynku aplikacjom symulacyjnym nasi klienci mogą realizować swoje cele biznesowe w zakresie redukcji kosztów i skrócenia czasu wprowadzania produktów na rynek przy jednoczesnym dostarczaniu innowacyjnych produktów.

Najważniejsze funkcje

 • Wydajność

  Ograniczenie problemów związanych z jakością przy jednoczesnym zwiększeniu wydajności produktu dzięki zastosowaniu światowej klasy technologii symulacji.

 • Kompatybilność

  Maksymalizacja możliwości symulacji i produktywności dzięki technologii modelowania, symulacji i wizualizacji w pełni zintegrowanej z platformą 3DEXPERIENCE.

 • Precyzja

  Zwiększenie wierności symulacji poprzez wykorzystanie samej geometrii projektu w środowisku symulacyjnym skoncentrowanym na projektancie.

Galeria

Jesteśmy dla Ciebie!

Nie znalazłeś ważnych dla Ciebie informacji lub potrzebujesz czegoś więcej? Skontaktuj się z nami.