Motoryzacja i Transport

Dzięki wysokiej wydajności i możliwości importu danych z innych systemów CAD, rozwiązania SOLIDWORKS i 3DEXPERIENCE doskonale nadają się do pracy w multi-aplikacyjnych zespołach.

Zapytaj o ofertę

Car Driving
 • Wyzwanie

  Rynek motoryzacyjny nagradza innowacje projektowe, które łączą w sobie wydajność, niezawodność i styl. Jak osiągnąć to wszystko w tak konkurencyjnej przestrzeni, pracując jednocześnie zgodnie z surowymi standardami branżowymi?

 • Rozwiązanie

  Rozwiązania SOLIDWORKS do opracowywania produktów integrują wydajne projektowanie 3D z symulacją, aby pomóc zoptymalizować rozmiar, wagę i wydajność. Dzięki PDM/PLM można łatwo współpracować z całym zespołem projektowym i produkcyjnym, aby tworzyć lepsze części i pojazdy szybciej i po niższych kosztach. Wraz z szerokim wsparciem oferowanym w ramach pakietu dla klientów Visiativ, SOLIDWORKS zwiększa sprzedaż, poprawia jakość produktów i obniża koszty produkcji – niezależnie od wielkości firmy.

Dlaczego warto wybrać 3DEXPERIENCE / SOLIDWORKS?

 • Szybkie projektowanie

  SOLIDWORKS jest bardzo łatwy w użyciu w kreatywnym środowisku. Pomysły można szybko przekształcić w działające produkty. Skutkuje to znacznie szybszym dostarczaniem innowacyjnych technologii.

 • Pewność działania

  Zaawansowana moc i narzędzia analityczne pozwalają rozwinąć projekt do jego maksymalnego potencjału. SOLIDWORKS jest stabilny i nigdy nie powstrzymuje Cię przed robieniem tego, co chcesz.

 • Symulacje

  SOLIDWORKS Simulation opiera się na wiedzy inżynierskiej, aby pomóc przewidzieć, co może się stać z komponentem, gdy zostanie poddany określonym naprężeniom lub wpływom mechanicznym.

 • Wydajna praca

  Projektowanie złożonej geometrii i dużych ilości danych w produkcie. Musisz mieć pewność, że Twoje oprogramowanie projektowe sprawdzi się podczas umieszczania wielu różnych elementów w jednym zespole.

 • Szybka weryfikacja

  Skróć czas prototypowania, symulując i wykorzystując dostępne narzędzia do oceny, analizy i debugowania produktów podczas projektowania.

 • Wizualizacje

  Twórz niesamowite, realistyczne rendery produktów za pomocą SOLIDWORKS Visualize. Co najlepsze, każdy w zespole może z niego korzystać, niezależnie od doświadczenia w projektowaniu!

Ponad 25 000 klientów na całym świecie, w tym:

Jesteśmy dla Ciebie!

Nie znalazłeś ważnych dla Ciebie informacji lub potrzebujesz czegoś więcej? Skontaktuj się z nami.