Platforma 3DEXPERIENCE

Platforma 3DEXPERIENCE integruje ludzi, pomysły, dane i rozwiązania, zapewniając kontrolę nad działalnością w czasie rzeczywistym.

Kontakt

 • Platforma 3DEXPERIENCE

  Platforma 3DEXPERIENCE to zaawansowane narzędzie, które rewolucjonizuje sposób, w jaki organizacje zarządzają swoją działalnością, zapewniając im pełną kontrolę w czasie rzeczywistym. Poprzez skuteczną integrację ludzi, pomysłów, danych i rozwiązań, platforma ta staje się kluczowym elementem efektywnego zarządzania biznesem. Łatwość obsługi interfejsu umożliwia płynną współpracę oraz dynamiczne tworzenie innowacyjnych rozwiązań, co w konsekwencji przekłada się na zwiększenie satysfakcji klientów poprzez dostarczanie im jeszcze lepszych doświadczeń. To nie tylko narzędzie, to strategia sukcesu, która pozwala firmom osiągać wyższy poziom rozwoju, eliminując przy tym wszelkie ograniczenia związane ze skalowaniem infrastruktury IT, co sprawia, że możliwości wzrostu są praktycznie nieograniczone.

Dlaczego warto wybrać 3DEXPERIENCE?

 • Natychmiastowy dostęp

  Środowisko 3DEXPERIENCE nie wymaga skomplikowanych szkoleń. Praktycznie zaraz po zakupie użytkownik otrzymuje dostęp do szerokiej funkcjonalności.

 • Bezpieczeństwo

  Dane są szyfrowane we wszystkich warstwach (SaaS, PaaS, IaaS), mechanizm 2FA i limitowany dostęp do danych.

 • Dostępność

  Dostęp do danych w czasie rzeczywistym bez względu na lokalizacje, system operacyjny czy urządzenie. Praca online w dowolnym miejscu i czasie.

 • Skalowalność

  Z jednej strony próg wejścia w zaawansowane rozwiązania jest wyjątkowo niski, z drugiej dostęp do zaawansowanych ról pozwala na implementacje wielu procesów.

Galeria

Przykłady wdrożeń

Często zadawane pytania

  • Co to jest Platforma 3DEXPERIENCE?

  Odpowiedź

  Platforma 3DEXPERIENCE to unikalne rozwiązanie, które pełni rolę zarówno systemu operacyjnego do zarządzania biznesem, jak i modelu biznesowego wspierającego transformację przedsiębiorstw. Jako system operacyjny, 3DEXPERIENCE umożliwia firmom osiąganie najwyższego poziomu operacyjnej doskonałości, zapewniając narzędzia do efektywnej interakcji i współpracy na wszystkich etapach – od badań i rozwoju po produkcję. Umożliwia to projektowanie, testowanie i optymalizację doświadczeń konsumenckich na każdym etapie, od konceptu aż po wprowadzenie na rynek i użytkowanie, jeszcze przed ich fizyczną realizacją. W roli modelu biznesowego, platforma 3DEXPERIENCE przekształca przedsiębiorstwa w „firmy platformowe”, redefiniując relacje i role w ich sieciach biznesowych. Dzięki temu eliminuje pośredników między sprzedawcami i kupującymi, nabywcami i podwykonawcami oraz dostawcami usług i klientami końcowymi. Działa jako rynek cyfrowy, integrując klientów poszukujących usług (takich jak druk 3D, projektowanie) z odpowiednimi dostawcami, tworząc bezpośrednie i efektywne połączenia.

  • Dla jakiej wielkości firmy platforma 3DEXPERIENCE jest najbardziej odpowiednia?

  Odpowiedź

  Platforma 3DEXPERIENCE jest używana przez firmy każdej wielkości, od start-upów po duże przedsiębiorstwa. Dzięki możliwości skalowania, środowisko 3DEXPERIENCE będzie rosło wraz z Twoją firmą.

  • Czy moje dane są bezpieczne na platformie 3DEXPERIENCE w chmurze?

  Odpowiedź

  Absolutnie. Bezpieczeństwo jest sercem platformy 3DEXPERIENCE Cloud. Platforma 3DEXPERIENCE Cloud jest zgodna ze standardami branżowymi i najlepszymi praktykami, ze szczególnym naciskiem na: Normy ISO 2700x (Implementation Guide ISO 27002) – Seria NIST 800 – Metodologie OWASP – Ramy CobIT. Aby dowiedzieć się więcej o bezpieczeństwie chmury, odwiedź Centrum zaufania 3DEXPERIENCE.

  • Jak rozpocząć pracę z platformą 3DEXPERIENCE?

  Odpowiedź

  Platforma 3DEXPERIENCE Cloud zapewnia wszystko, czego potrzebujesz, aby urzeczywistnić swój pomysł, w tym projektowanie i inżynierię, wytwarzanie i produkcję, symulację, zarządzanie i współpracę. Znajdź plan chmurowy, który odpowiada Twoim potrzebom i zacznij już dziś. Platforma 3DEXPERIENCE jest również dostępna lokalnie. Aby omówić swoje potrzeby z naszym zespołem ekspertów lub przejdź do strony Kontakt.

Dlaczego warto wybrać Visiativ Poland jako partnera?

Międzynarodowa grupa Visiativ jest liderem europejskim w integracji rozwiązań SOLIDWORKS Dassault Systèmes. Tworzą ją certyfikowani pracownicy Dassault Systèmes, którzy dla klientów prowadzą szkolenia. Oferujemy wsparcie i ekspertyzę techniczną, a także dostęp do platformy myCADservices Premium.

 

Kontakt

Oto kilka powodów, dla których warto wybrać Visiativ Poland:

 • Doświadczenie i wiedza: nasi eksperci mają ponad 15 lat doświadczenia w integracji rozwiązań SOLIDWORKS na rynku polskim i posiadają głęboką wiedzę na temat potrzeb klientów z różnych branż.
 • Szeroki zakres usług: Oferujemy szeroki zakres usług, w tym wdrożenie, szkolenia, wsparcie i konsultacje.
 • Zobowiązanie do jakości: Jesteśmy zobowiązani do zapewniania naszym klientom najwyższej jakości usług.
 • Dostęp do myCADservices Premium: myCADservices Premium to platforma internetowa, która zapewnia klientom dostęp do szeregu zasobów, w tym do samouczków, dokumentacji i forum wsparcia.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak Visiativ Poland może pomóc Ci w osiągnięciu celów biznesowych.

Jesteśmy dla Ciebie!

Nie znalazłeś ważnych dla Ciebie informacji lub potrzebujesz czegoś więcej? Skontaktuj się z nami.