Subskrypcja SOLIDWORKS z usługami w chmurze

20 października 2023

Kupując SOLIDWORKS od Visiativ, nie kupujesz tylko oprogramowania i nie jesteś pozostawiony samemu sobie. Będziesz mógł polegać na wsparciu naszego zespołu ekspertów w ramach dołączonej usługi subskrypcji SOLIDWORKS. Ale co dokładnie oferuje roczna subskrypcja SOLIDWORKS, uzupełniona o usługi 3DEXPERIENCE Cloud Services?

Zapytaj o ofertę

Zapewnienie aktualności i optymalnego działania oprogramowania ma ogromne znaczenie, a nasz doświadczony zespół jest zaangażowany w pomoc w uzyskaniu jak największej wartości z inwestycji w SOLIDWORKS.

Oto, co otrzymujesz…

Wsparcie telefoniczne SOLIDWORKS

Nasze doświadczenie zostało docenione przez SOLIDWORKS i naszych klientów. Jeśli kiedykolwiek będziesz mieć wątpliwości co do konkretnego zadania, po prostu podnieś słuchawkę i skontaktuj się z naszymi wysoko wykwalifikowanymi inżynierami, którzy są w pełni przeszkoleni, certyfikowani i chętni do poprowadzenia Cię w kierunku osiągnięcia Twoich celów.

Wsparcie poprzez e-mail

Jeśli bezpośrednia rozmowa nie jest możliwa, zawsze możesz wysłać do nas wiadomość e-mail zawierającą szczegóły zapytania wraz z wszelkimi istotnymi danymi. Niezwłocznie zbadamy sprawę i odpowiemy na nie tak szybko, jak to możliwe.

Zdalna pomoc SOLIDWORKS

W przypadku bardziej skomplikowanych wyzwań posiadamy możliwość zdalnego dostępu do stacji roboczej, prowadząc Cię przez proces rozwiązania i dostarczając wskazówek, aby zapobiec ponownemu wystąpieniu problemu. To proste, wydajne i szybkie podejście.

Wsparcie SOLIDWORKS na miejscu

W wyjątkowo rzadkich przypadkach, gdy problem jest szczególnie trudny, możemy wysłać inżyniera do Twojej lokalizacji, aby współpracował z Tobą w celu rozwiązania wszelkich napotkanych trudności.

Nick Harrison z firmy konsultingowej Roundpeg potwierdza wartość SOLIDWORKS i naszego wsparcia: „SOLIDWORKS jest doskonałym produktem dla naszych potrzeb i pomaga nam współpracować z naszymi klientami. Zespół techniczny jest wykwalifikowanym zasobem wspierającym moje potrzeby w zakresie rozwoju produktu i jest natychmiast dostępny, gdy go potrzebuję”.

Najnowsze wersje oprogramowania SOLIDWORKS

SOLIDWORKS konsekwentnie co roku prezentuje zaktualizowane wersje oprogramowania, z których każda jest pełna ulepszonych funkcji przyspieszających proces projektowania. 12-miesięczny cykl wydawniczy obejmuje również aktualizacje Service Pack, gwarantując, że oprogramowanie działa z najwyższą wydajnością. Subskrypcja SOLIDWORKS zapewnia dostęp do każdej aktualizacji wydanej dla wybranego pakietu oprogramowania SOLIDWORKS.

Wprowadzenie usług 3DEXPERIENCE Cloud Services

Dzięki integracji usług 3DEXPERIENCE Cloud Services, pliki mogą być bezpiecznie przechowywane w kontrolowanym przepływie pracy, który jest dostępny w dowolnym miejscu, w dowolnym czasie i na dowolnym urządzeniu. Zapewnia to wygodę płynnego zarządzania przepływem pracy.

Ponadto wszyscy klienci Visiativ uzyskają wyłączny dostęp do naszego pulpitu nawigacyjnego o wartości dodanej, internetowego centrum wygodnego pobierania SOLIDWORKS i wielu przydatnych linków pomocy technicznej od naszego zespołu. Obejrzyj poniższy film, aby dowiedzieć się więcej.

Odblokuj oficjalne certyfikaty SOLIDWORKS

W globalnej społeczności ponad 250 000 certyfikowanych użytkowników SOLIDWORKS Twoja subskrypcja zapewnia możliwość rozwoju osobistego poprzez certyfikaty online, które potwierdzają i zwiększają Twoją biegłość w SOLIDWORKS. Bądź z nami na bieżąco.

SOLIDWORKS Visualize Standard

Dla subskrybentów SOLIDWORKS Professional i Premium, SOLIDWORKS Visualize Standard jest dołączony, aby dodać potężne rozwiązanie do fotorealistycznego renderowania do przepływu pracy. Można go zainstalować niezależnie, zwalniając licencję SOLIDWORKS lub obok SOLIDWORKS w celu płynnej integracji. Narzędzie to umożliwia szybkie tworzenie oszałamiających obrazów za pomocą intuicyjnej funkcji przeciągania i upuszczania.

SOLIDWORKS CAM Standard

SOLIDWORKS CAM, wywodzący się z popularnego produktu CAMWorks, jest idealny do zadań obróbki 2 1/2 D. Wszyscy klienci subskrypcji, czy to Standard, Professional, czy Premium, korzystają z włączenia SOLIDWORKS CAM Standard od pierwszego dnia.

myCADtools od Visiativ

Nikt nie lubi wyszczególniać części przez cały dzień, drukować planów i regularnie wykonywać innych nudnych, powtarzalnych zadań. Z pomocą przychodzi produkt Złotego Partnera SOLIDWORKS, myCADtools firmy Visiativ.

Dzięki niewielkiej ilości miejsca na dysku twardym i działaniu w interfejsie użytkownika SOLIDWORKS, do którego jesteś przyzwyczajony, myCADtools jest łatwy w konfiguracji i wdrożeniu, aby zarówno uzupełnić, jak i usprawnić bieżący przepływ pracy.

Dzięki ponad 50 narzędziom, myCADtools rewolucjonizuje sposób pracy z SOLIDWORKS. Obejmuje każdą część procesu projektowania, od projektowania 3D, przez rysunki, zarządzanie projektami, produkcję, administrację, a nawet dostosowywanie interfejsu użytkownika SOLIDWORKS.

Dostęp do Customer Portal

Subskrypcja zapewnia dostęp do portalu klienta, cennego zasobu, w którym można pobierać ulepszenia oprogramowania, przeglądać internetową bazę wiedzy, uzyskiwać porady techniczne, sztuczki i przewodniki, zgłaszać i śledzić zgłoszenia serwisowe, przeglądać zarchiwizowane edukacyjne webcasty i wiele więcej.

Poznaj MySolidWorks.com

MySolidWorks.com, cenne repozytorium online, łączy Cię z globalną społecznością milionów użytkowników, zapewniając dostęp do szkoleń SOLIDWORKS, filmów, blogów, zasobów wiedzy, samouczków, wskazówek, trików i białych ksiąg. Zanurz się w bogactwie informacji dostępnych na MySolidWorks.com.

Dzięki subskrypcji SOLIDWORKS wzbogaconej o usługi w chmurze, nie tylko aktualizujesz swoje oprogramowanie do projektowania, ale także korzystasz z szerokiej gamy zasobów i wsparcia, aby zaspokoić swoje ambicje projektowe. Bądź na bieżąco, wspierany i kreatywny dzięki SOLIDWORKS.

Zapytaj o ofertę

Polecane artykuły

Zobacz pozostałe artykuły

Udostępnij ten artykuł